O službě Rexcar

Služba společnosti Rexcar s.r.o. funguje jednoduše - zaregistrujte se a vyberte si z aktuálních aukcí řádně ukončených operativních leasingů vůz podle Vašich představ.

Nákup vozu prostřednictvím společnosti Rexcar s.r.o. je skutečně jedinečný. Společnost Rexcar s.r.o., na rozdíl od běžných prodejců nemá osobní zájem na prodeji konkrétních vozů. Vozy v naší nabídce jsou ve vlastnictví leasingových společností a společnost Rexcar s.r.o. poskytuje službu zastoupení ve velkoobchodních aukcích. Velkoobchodní aukce je běžný způsob nákupu vozů pro další prodej z řad autobazarů i prodejců nových vozidel provozujících doplňkový prodej ojetých vozů. Pro prodejce se jedná o kvalitní a prověřený zdroj vozů, tato vozidla jsou na trhu velmi žádaná a často patří k dražším vozům v nabídce. Pro Vás, jako zákazníka, jde o jedinečný nákup vozu za nejlepší možnou cenu na trhu.

Výhodou je plně doložená servisní historie a garance najetých kilometrů. Vozy společností provozujících operativní leasing jsou vybaveny elektronickou knihou jízd a případná manipulace s tachometrem “stočení” je vyloučena.

Námi nabízená služba zpřístupňuje možnost nakoupení vozu za jasných a zcela transparentních podmínek. Všechny námi nabízené vozy prochází prohlídkou nezávislým kontrolním systémem. Jedním z hlavních poskytovatelů je například společnost DEKRA CZ a.s., která je jmenována Ministerstvem spravedlnosti znaleckou organizací v oborech doprava, ekonomika a strojírenství.

Výsledkem nezávislé prohlídky vozu je posudek stavu vozu, který dokumentuje běžná i nadměrná opotřebení, která jsou zadokumentována písemně i obrazově. Součástí prohlídky je i měření tloušťky laku, které dokáže poukázat na případné opravy karoserie. Tento způsob dokumentace je mnohem průkaznější pro posouzení stavu, než běžně dostupné informace při nákupu v bazaru.