Jak koupit vůz

Služba společnosti Rexcar s.r.o. funguje jednoduše - zaregistrujte se a vyberte si z aktuálních aukcí řádně ukončených operativních leasingů vůz podle Vašich představ. Za fixní rozumný poplatek Vás v této velkoobchodní aukci profesionálně zastoupíme.

Pokud vůz v aukci získáme, dohodneme se společně na podmínkách jeho předání. Klidně u Vás doma - šetříme Váš čas. Proto i ostatní formality zařídíme za Vás. Nyní si už můžete užívat svého nového vozu.

A proč je skvělé využít našich služeb? Jednoduše proto, že jsme profesionálové a práce s auty nás opravdu baví. Nejsme klasický autobazar a velmi dbáme na dobrou pověst. Věříme v to, že spokojený zákazník nás nejen doporučí svým známým, ale rád se k nám ve správný čas znovu vrátí.

Základem jsou transparentní ceny za naše služby - nemáme žádné skryté poplatky, ani poznámky ukryté za malou hvězdičkou. Považujeme za samozřejmost, že všechna auta jsou po prvním majiteli, mají jasný a prokazatelný původ i doloženou historii z autorizovaných servisů.

Možnost odpočtu DPH je dalším benefitem, který můžete využít. Zároveň, nad rámec běžné prohlídky vozu, provádíme u našich dodavatelů i naši vlastní interní kontrolu vozidla. Jsme spolehlivým partnerem největších leasingových společností na trhu, proto pro Vás máme tak širokou nabídku vozidel každý den.

Ceny za služby Rexcar najdete v ceníku služeb. Potřebné dokumenty ke stažení v dokumentech

Máte nějaký dotaz? Nebo potřebujete poradit? Tak nás kontaktujte rádi Vám poradíme. 

e-mail: info@rexcar.cz nebo na telefonu: +420 513 035 555

Těšíme se na vás Tým Rexcar